Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy mieszkasz w Lublinie lub w najbliższych okolicach? Jeżeli budujesz dom i potrzebujesz zbiornika betonowego, to dobrze trafiłeś.

 

Zapraszamy po naszą ofertę  wszystkich mieszkających w Lublinie, na przykład w dzielnicy  Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin,  Sławinek, Stare Miasto,  Śródmieście, Tatary, Abramowice, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce, Kalinowszczyzna.

 

Jeśli mieszkasz w jednej z tych dzielnic, możemy dostarczyć Ci szamb betonowe na nieczystości.

Więcej informacji znajziesz w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej. Przedsiębiorstwo KOPART sprzedaje zbiorniki betonowe w różnych rozmiarach i wersjach. Zamów u nas zbiornik betonowy.

Więcej informacji znajdziesz na górze strony. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szamba Lublin okolice! Zapraszamy do współpracy! Szamba Lublin dla każdego!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Brzozów

A może twoja budowa domku mieści się w Brzozowie, w tym miasteczku powstałym w połowie XIV wieku? Za to może budujesz dom w okolicy Brzozowa, w dodatku potrzebujesz szczelnego rezerwuaru na odpady?

Więcej…
Szamba betonowe Parczew

 Zamieszkujesz w Parczewie? Jeżeli potrzebujesz kontenera na ścieki, to znaczy szamba betonowego, to przywołujemy do nas!

Szamba Parczew, inaczej funkcjonujemy we każdych obszarach Parczewa, takich jak na przykład

Więcej…
Szamba betonowe Nisko

Czy budujesz się w Nisku, w tym miasteczku nad Sanem? Za to może budujesz domek w pobliżu Niska i na dodatek potrzebujesz szczelnego zbiornika na odpady? Znakomicie się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu, we wszystkich częściach

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!