Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szamba betonowe Biłgoraj

Czy mieszkasz w Biłgoraju, mieście w południowej części województwa lubelskiego?  Budujesz dom w okolicy Biłgoraju i potrzebujesz szczelnego zbiornika z betonu?  Zapraszamy do nas.

Dostarczamy szczelne szamba betonowe, we wszystkich osiedlach Biłgoraju takich jak Bojary, Droga Straceń, Piaski, Poczekaj, Podemłynie, Podlesie, Puszcza Solska, Rapy, Różnówka, Różnówka-Kolonia, Różnówka-Stawy, Zacisze, Wiktoryn, Żwirownia lub okolice Biłgoraju. Prosimy o kontakt, że jesteś zainteresowany naszą ofertą zbiorników betonowych.

 Mniejsze miejscowości w okolicy Łukowa, które obsługujemy to także: Turobin, Tereszpol, Tarnogród, Potok Górny, Obsza, Księżpol, Józefów, Goraj, Frampol, Biszcza, Biłgoraj, Łukowa.   Zadzwoń do nas jeśli  budujesz dom w jednej z tych miejscowości lub w okolicy i potrzebujesz szczelnego zbiornika z betonu.

 

Więcej informacji o naszych zbiornikach znajduje się tutaj. Zadzwoń do nas, jeżeli potrzebujesz więcej informacji!


Szamba betonowe Biłgoraj i okolice! Zapraszamy do nas! Szamba betonowe Biłgoraj dla każdego!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

W polskiej propozycji odnajdą Państwo najmocniejszej klasy zbiorniki na szamba na rynku Ustrzyki Dolne. Polski biznes trudni się ich dostarczaniem przez dużo lat przekazując Kontrahentom artykuły , jakie poradzą wysoko postawionym życzeniom w dobrych stawkach - nakłaniamy do współdziałania!.

Więcej…
Szamba betonowe Nisko

Czy budujesz się w Nisku, w tym miasteczku nad Sanem? Za to może budujesz domek w pobliżu Niska i na dodatek potrzebujesz szczelnego zbiornika na odpady? Znakomicie się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu, we wszystkich częściach

Więcej…
Szamba betonowe Lubaczów

A może planujesz konstrukcję zakładu w Lubaczowie, w tym masteczku przy granicy z Ukrainą? Za to może urządzasz willę w okolicy Lubaczowa i wymagasz nieprzesiąkliwego pojemnika na nieczystości?Dobrze się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu,

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!