Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szamba betonowe Przeworsk

A może organizujesz konstrukcję lokalu w Przeworsku, w tym miasteczku na Pogórzu Rzeszowskim? A może urządzasz domek w okolicy Przeworska i potrzebujesz wodoszczelnego pojemnika na nieczystości?Cudownie się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu, we wszystkich osiedlach Przeworska, takich jak:

Błonie Browarne, Błonie Rzeźnicze, Mokra Strona, Podzamcze, Szwaby, Aleksandrów, Nowa Wieś,podobnie jak bliższe a także odleglejsze miejscowości od Przeworska. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą paletą zbiorników, zadzwoń do nas.

Strony w pobliżu Przeworska, które obsługujemy są to także: Gać, Jawornik Polski, Kańczuga, Przeworsk, Adamówka, Sieniawa, Tryńcza, Zarzecze.

 

Zatelefonuj do nas jeżeli jesteś w jakiejś z tych miejscowości oraz wymagasz nieprzesiąkliwego pojemnika z betonu

Sporo wiadomości o naszych towarach wypatrzysz tu. W przypadku pytań jesteśmy pod numerem telefonu widocznym na górze strony

Szamba betonowe Przeworski dodatkowo pobliże! Zapraszamy do nas! Szamba betonowe Przeworsk dla każdego!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Świdnik

Czy mieszkasz w okolicy Świdnika, miasta znanego z przemysłu lotniczego? Budujesz dom w okolicy Świdnika i potrzebujesz szczelnego zbiornika z betonu do odprowadzenia ścieków? Zapraszamy do nas!

Więcej…
Szamba Opole Lubelskie

 Każde gospodarstwo domowe musi zmierzyć się z problemem odprowadzania ścieków. Jeśli mieszkasz w województwie lubelskim w gminie Opole Lubelskie, w samym Opolu lub też w

Więcej…
Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!