Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szamba betonowe Przasnysz

Czy twoja budowa budynku mieści się w Przasnyszu, w tym dawnym mieście Korony Królestwa Polskiego, nad rzeką Węgierką? Z kolei może budujesz domek w okolicy Przasnysza, w dodatku potrzebujesz nieprzesiąkliwego rezerwuaru na nieczystości? Znakomicie się składa.

Sprzedajemy nasze szamba betonowe,


w Przasnyszu i okolicznych miejscowościach, takich jak: Annopol, Bartniki, Bogate, Cierpigórz, Dębiny, Dobrzankowo, Emowo, Fijałkowo, Frankowo, Golany, Gostkowo, Góry Karwackie, Grabowo, Helenowo Nowe, Helenowo Stare, Józefowo, Karbówko, Karwacz, Kijewice, Klewki, Kuskowo, Leszno, Lisiogóra, Mchowo, Mchówko, Mirów, Obrąb, Oględa, Osówiec Kmiecy, Osówiec Szlachecki, Polny Młyn, Sątrzaska, Sierakowo, Stara Krępa, Szla, Trzcianka, Wandolin, Wielodróż, Wygoda, Wyrąb Karwacki, Zakocie, Zawadki,mało tego bliższe a także odleglejsze miejscowości od Przasnysza. Jeżeli jesteś zaabsorbowany naszą paletą zbiorników, zadzwoń do nas.

Strony w bliskości Przasnysza, które obsługujemy to także: Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała.

 

Przekręć do nas gdy żyjesz w jakimś z tych miast oraz potrzebujesz hermetycznego pojemnika z betonu.


Mnóstwo wiadomości o naszych produktach wypatrzysz tutaj. W przypadku pytań jesteśmy pod numerem telefonu widocznym na górze strony.


Szamba z betonu Przasnysz, a także pobliże! Zapraszamy do nas! Szamba betonowe Przasnysz dla wszystkich!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Brzozów

A może twoja budowa domku mieści się w Brzozowie, w tym miasteczku powstałym w połowie XIV wieku? Za to może budujesz dom w okolicy Brzozowa, w dodatku potrzebujesz szczelnego rezerwuaru na odpady?

Więcej…
Szamba Opole Lubelskie

 Każde gospodarstwo domowe musi zmierzyć się z problemem odprowadzania ścieków. Jeśli mieszkasz w województwie lubelskim w gminie Opole Lubelskie, w samym Opolu lub też w

Więcej…
Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!