Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szamba betonwoe Łęczna

Czy twoja budowa budynku znajduje się w Łęcznej, mieście położonym w pobliżu rzeki Wieprza i Świnki?  Poza tym może budujesz willę w pobliżu Łęcznej i wymagasz nieprzesiąkliwego rezerwuaru na ścieki?

Wspaniale się składa.

Sprzedajemy nasze szamba betonowe, we dowolnych częściach Łęcznej, takich na przykład jak: Posiołek, Fortuna, Trębaczów, Pasterniak, Podole, Przedmieście, do tego bliższe oraz dalsze okolice Łęcznej. Jeżeli jesteś zaciekawiony naszą ofertą szamb zadzwoń do nas.


Miejscowości w pobliżu Łęcznej, które obsługujemy są to także: Milejów, Cyców, Puchaczów, Spiczyn, Ludwin. Przekręć do nas jeśli przebywasz w jednym z tych miast, ponadto pożądasz nieprzesiąkliwego pojemnika z betonu.

Wiele wiedzy o naszych fabrykatach znajdziesz tu. W przypadku pytań jesteśmy pod numerem telefonu widocznym na górze strony.

Zbiorniki z betonu Łęczna plus pobliże! Zapraszamy do nas! Szamba betonowe Łęczna dla kogokolwiek!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Świdnik

Czy mieszkasz w okolicy Świdnika, miasta znanego z przemysłu lotniczego? Budujesz dom w okolicy Świdnika i potrzebujesz szczelnego zbiornika z betonu do odprowadzenia ścieków? Zapraszamy do nas!

Więcej…
Szamba Opole Lubelskie

 Każde gospodarstwo domowe musi zmierzyć się z problemem odprowadzania ścieków. Jeśli mieszkasz w województwie lubelskim w gminie Opole Lubelskie, w samym Opolu lub też w

Więcej…
Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!