Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

A może twoja budowa budynku znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, w tym mieście na północ od Warszawy? W dodatku może urządzasz siedlisko w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego i do tego wymagasz hermetycznego pojemnika na odpady?

Dobrze się składa. Dostarczamy nasze zbiorniki betonowe, we dowolnych częściach Nowego Dworu Mazowieckiego, takich jak na przykład Głasica, Kępa Nowodworska, Łęczna, Modlin-Twierdza, Nowodworzanka, Nowołęczna, Okunin, Stary Modlin,do tego bliższe a także odleglejsze miejscowości od Nowego Dworu Mazowieckiego. O ile jesteś zaciekawiony naszą propozycją szamb zadzwoń do nas.

Miejscowości w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego, jakie obsługujemy to także: Czosnów, Leoncin, Nasielsk, Pomiechówek, Zakroczym. Zatelefonuj do nas jeśli mieszkasz w którymś z owych miast oraz wymagasz szczelnego zbiornika z betonu.

Sporo wiedzy o naszych fabrykatach odnajdziesz tutaj. W przypadku pytań jesteśmy pod numerem telefonu dostępnym na górze strony.

Zbiorniki z betonu Nowy Dwór Mazowiecki plus okolice! Zapraszamy do nas! Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki dla kogokolwiek!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szamba betonowe Świdnik

Czy mieszkasz w okolicy Świdnika, miasta znanego z przemysłu lotniczego? Budujesz dom w okolicy Świdnika i potrzebujesz szczelnego zbiornika z betonu do odprowadzenia ścieków? Zapraszamy do nas!

Więcej…
Szamba Opole Lubelskie

 Każde gospodarstwo domowe musi zmierzyć się z problemem odprowadzania ścieków. Jeśli mieszkasz w województwie lubelskim w gminie Opole Lubelskie, w samym Opolu lub też w

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!