Konsultant KOPART Telefony:
798 118 244
507 046 112

Produkcja ikonaPRODUKCJA

Wykop ikonaWYKOP

Dowóz ikonaDOWÓZ

Montaż ikonaMONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK
Zbiorniki na gnojowicę

Potencjalnie każde gospodarstwo rolne może potrzebować naszych zbiorników. Oto przykłady zastosowań. Jeśli masz pomysł jak zastosować wodoszczelny, trwały, produkowany na placu zbiornik betonowy, zadzwoń do nas, a na pewno pomożemy.

 

 

Zbiorniki na gnojowicę

Gnojowica jest to przefermentowana mieszanka  odchodów (kału i moczu) zwierząt gospodarskich i wody, ewentualnie z domieszką niewykorzystanych pasz, pochodząca z obór bezściółkowych. Gnojowicę składuje się w zbiornikach. Nasze zbiorniki betonowe idealnie nadają się do tego celu.

 

 

Zbiorniki na gnojówkę

 Gnojówka jest to przefermentowany sam mocz mocz zwierząt gospodarskich, pozbawiony niemal całkowicie fosforu. Firma Kopart może dostarczyć odpowiednich zbiorników do przechowywania również tego nawozu

 

Studnia wodomierzowa

 Nasze zbiorniki można wykorzystać jako studnię wodomierzową. Zbiornik zagłębiony w ziemi zapobiega zamarzaniu instalacji wodomierzowej.

 

Magazyn na płody rolne

Jeśli przechowują Państwo płody rolne - na przykład warzywa i owoce w sezonie zimowym, nasz zbiornik można idealnie zastosować jako pomieszczenie - piwniczkę do tego celu.

 

 

Nowości i promocje

Obszar działania firmy

Zbiorniki betonowe dostarczamy na obszarze całej Polski. Kliknij!

Pytania i odpowiedzi na temat produkcji i montażu szamb betonowych

Szybka wycena zbiornika!